ZAPRASZAM


ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA :)

niedziela, 16 czerwca 2013

no nie jestem dumna

Dzień dobry

Pokaże Wam dzisiaj czapeczki ,z których dumna nie jestem:):) robiłam je bardzo dawno.Same czapki są ok,ale kiedy teraz patrzę na te kwiatki to śmiać chce mi się z samej siebie.Krzywe jakieś,wyglądają strasznie nieudolnie:):) Czapeczki bawełniane,robione chyba dla mojego dziecięcia:)
troszkę mi wstyd,ale co tam:D

pozdrawiam

5 komentarzy:

 1. :):) Czapeczki saame wyszly na prawde slicznie :) A kwiatuszki jak na poczatki Twojego szydelkowania to Suuper wygladaja :) Wiec jaak naajbardziej powinnas byc dumna ze swoich poczatkow :):) Milego wieczorka Ci zycze :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeważnie tak bywa, że robiąc coś, po raz pierwszy, jesteśmy z siebie dumni, gdy powracamy do pracy po jakimś dłuższym czasie, śmiech nas bierze, na sam widok. Czapeczki są świetne, a kwiatki można wymienić :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Czapeczki udane i kwiatkom nic nie brakuje gdybyś nie napisała nic bym nie zauważyła.Pozdrawiam i miłego tygodnia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze to ja krzywizny nie widzę, przynajmniej na zdięciach. Ja wiem natomiast, że własne rzeczy bardzo krytycznie się ocenia i dostrzega to co inni w życiu nie zobaczą

  OdpowiedzUsuń
 5. Czapeczki piękne:) A i kwiatki równie wspaniałe:) I bardzo proszę ich nie krytykować, bo ja wżyciu takich nie nauczę się robić:)

  OdpowiedzUsuń